Kunststof spijkerplaat KU 02 + 10

VTTW46050

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
  • Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
  • Optioneel: heb je voorkeur voor een specifieke maat? Schrijf de lengte en breedte op, en de dikte als dit relevant is. Voeg ook het aantal toe.

KU-10 spijkerplaten worden gebruikt om hijshulzen en andere instortvoorzieningen met inwendig schroefdraad aan bekisting te bevestigen met spijkers. De bevestigingsflens zorgt voor een minimale uitsparing en zorgt een vlak oppervlak rondom de kop van het anker. Gebruik van de KU-10 spijkerplaat garandeert een goede passing tussen de instortvoorziening en het te gebruiken hijsmiddel. In de eindsituatie kan de uitsparing worden gevuld met mortel als bescherming tegen corrosie of voor een esthetische afwerking. KU CD kan worden gebruikt om zelf afwerktegels te storten welke in de achtergebleven uitsparing kunnen worden gelijmd. KU-02 spijkerplaten worden gebruikt om de PSA- of PSAD-wapeningskoppeling, bevestigingsankers of andere instortvoorzieningen met inwendig schroefdraad aan de bekisting te monteren met behulp van spijkers.

Producteigenschappen

Voor het bevestigen van instortvoorzieningen met inwendig schroefdraad aan bekisting met spijkers

Dit product is verkrijgbaar in meerdere variaties. Voor meer informatie over de variaties neem contact op met een van onze experts.