Contact
Aanbod

Home ❯ Academy actueel Technische kennis over opleggingen gedeeld bij Brons Constructeurs & Ingenieurs

Technische kennis over opleggingen gedeeld bij Brons Constructeurs & Ingenieurs

Onlangs was onze technisch specialist opleggen Gudy Verhoeven te gast bij Brons Constructeurs & Ingenieurs BV in Oldenzaal. Op uitnodiging van Walter Kemna gaf hij daar een presentatie aan twaalf constructeurs over opleggingen en de constructieve aandachtspunten die daarbij komen kijken.

Verdieping op constructief gebied

Tijdens de presentatie stonden opleggingen in brede zin centraal. Gudy ging onder andere dieper in op de constructieve werking en verschillende aandachtspunten bij het toepassen van opleggingen.

De presentatie leverde veel interactie op. Vragen vanuit de aanwezige constructeurs en voorbeelden uit de praktijk zorgden voor interessante technische gesprekken en verdere verdieping.

Kennisdeling door persoonlijk contact

Bij Vilton vinden we kennisdeling door persoonlijk contact belangrijk. Door technische kennis en praktijkervaring met elkaar te delen, kunnen vraagstukken vanuit verschillende invalshoeken worden besproken.

Ook interesse in een presentatie over opleggingen voor uw organisatie of team? Neem contact met ons op. Wij denken graag met u mee!

Op de hoogte blijven?

Schrijf je in voor de Vilton nieuwsbrief.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.